Отзиви
Откакто използвам четката, зъбите ми са значително по-бели, тя безспорно е най-добрият продукт на пазара!
Цялото семейство използваме четките VBO, благодарим за висококачественият продукт!
Имам чувствителни венци и това е единствената четка, с която комфортно мога да измивам зъбите си!
Четката е изключително удобна и мека, почиства перфектно зъбите.
Тази четка за зъби е истинска “наслада” за личната ни орална хигиена.
Оставете своето мнение за dentalmagic.bg на нашата Facebook страница!
Четката я ползвам вече от 3 месеца и съм много доволна от резултата. Почиства наистина отлично! Затова си поръчвам още. Ползват я и децата ми, които са също много доволни.
Трите четки излизат на много изгодна цена
Хареса ми четката доста е мека
Много удобна, не я заменям за друга!
Everything feels perfect (ergonomivcs, design, weight, sensation,...)! The results as well.